Wynajem autokarów i busów Dąbrowa Górnicza | Sigmatourist

Przewóz osób Dąbrowa Górnicza

Sigmatourist to firma oferująca przewóz osób w Dąbrowie Górniczej — wynajem autokarów i wynajem busów oraz przewóz pracowników to główne obszary działalności przedsiębiorstwa — przewozimy pasażerów głównie na terenie województwa śląskiego, ale też całej Polski, a nawet Europy. Nasza wypożyczalnia to gwarancja udanej wycieczki. Możesz wynająć pojazd z kierowcą lub bez. Przewóz osobowy to nasza specjalność, dlatego współpraca z naszą firmą to gwarancja udanej podróży.

przewóz osób

Zadowolenie klienta

duży wybór pojazdów

Duży wybór pojazdów

podróżuj z nami

Podróżuj z nami

Transport osób Dąbrowa Górnicza – Bezpieczne i swobodne podróżowanie

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez możliwości bezpiecznego i swobodnego podróżowania. Szybkie i wygodne przemieszczanie się z miejsca na miejsce zapewniają profesjonalne firmy zajmujące się przewozami osobowymi. Ich doświadczenie i kwalifikacje oraz odpowiednio przystosowana flota pojazdów stwarzają warunki do komfortowego podróżowania i dojazdu do niemal każdego miejsca w kraju i za granicą. Sigmatourist jest jedną z czołowych firm doskonale realizującą zapotrzebowanie klientów na bezpieczne i wygodne podróżowanie. Umożliwiamy wynajem autobusów i busów firmom z całej Polski (najczęściej ze Śląska) oraz świadczymy usługi przewozu pracowników naszymi autobusami. Chcemy Ci oferować przejazd, który jest źródłem satysfakcji i gwarancją bezpiecznego dotarcia do celu.

Wynajem busów i autokarów Dąbrowa Górnicza – wysoki komfort i przystępna cena

Transport autokarowy w Dąbrowie Górniczej cechuje wiele zalet. Według ekonomistów transportu jest to najtańszy ze wszystkich środków transportu w przeliczeniu na 1 osobę, co dla wielu pasażerów ma decydujące znaczenie. Drugą niezaprzeczalną zaletą przewozów autokarowych jest wygoda. Nowoczesne autokary i busy zapewniają podróż w miłej atmosferze, z dostępem do wielu udogodnień pod okiem doświadczonych kierowców. Przytulne wnętrza, klimatyzacja, rozkładane fotele, dostęp do toalety, czy możliwość oglądania filmów na monitorze podczas przejazdów są już standardem. Transport wykonywany autobusami i busami jest bezpieczny. Nowoczesne pojazdy do przewozu pasażerów wyposażone zostały w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, a rygorystyczne przepisy związane z transportem pasażerów zapewniają podróżnym bezpieczeństwo i pewność dotarcia na miejsce.

Wynajem busa Dąbrowa Górnicza – dlaczego warto zaufać Sigmatourist?

Klienci, którzy szukają firmy oferującej wynajem busa w Dąbrowie Górniczej, najczęściej kontaktują się z naszą firmą — Wiele powodów wpływa na ten stan rzeczy. Sigmatourist to marka, która od wielu lat świadczy usługi przewozu osób busami i autokarami w Dąbrowie Górniczej. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi idealnie dopasowane do potrzeb zróżnicowanych grup klientów.

Nasza flota pojazdów składa się z komfortowych i nowoczesnych busów. Dzięki temu podróż przebiega bezpiecznie i wygodnie. Kierowcy Sigmatourist to profesjonaliści, którzy doświadczenie zdobywali na trasach krajowych i międzynarodowych. Decydując się na wynajem busa w Dąbrowie Górniczej z nami, masz pewność, że podróż przebiegnie w miłej atmosferze.

Najczęściej obsługujemy:

 • Przewóz gości weselnych;
 • Firmowe wyjazdy biznesowe;
 • Imprezy integracyjne; 
 • Przejazdy pracownicze;
 • Transport wycieczek szkolnych;
 • Obsługa pielgrzymek;
 • Transport na lotnisko w Pyrzowicach;

Nasze auta stoją na firmowym parkingu w mieście Dąbrowie Górniczej. Dzięki temu podstawienie autokaru pod wskazany adres nie stanowi żadnego problemu.

Co wyróżnia naszą firmę transportową?

Dla naszej firmy najważniejszy jest pasażer. Z tego powodu oferujemy wynajem busów i minibusów oraz autokarów z kierowcami, którzy od wielu lat zdobywają doświadczenie na drogach Polski i Europy. 

Przywiązujemy największą wagę do bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów. Z myślą o nich nasze autokary i busy wyposażono w wiele udogodnień, które mają zapewnić wygodę podróżowania. Pracownicy Sigmatourist to doświadczeni kierowcy z dużymi kwalifikacjami, którzy przemierzyli „za kołkiem” dziesiątki tysięcy kilometrów. Słowem — wynajem autokarów i busów w naszej firmie to gwarancja udanej podróży. 

Nasza flota składa się z pojazdów turystycznych:

 • Mercedes Tourismo 51+1+1
 • Mercedes Tourismo 49+1+1
 • Mercedes Sprinter 19+1+1
 • Mercedes Mago2 33+1+1
 • Mercedes Tourismo 49+1+1
 • Mercedes Tourino 32+1+1
 • Mercedes Sprinter 19+1
 • Renault Trafic 8 + kierowca

Autobusy do przewozów pracowniczych:

 • Sor 35+1+27 stojących
 • Sor 35+1+27 stojących
 • Sor 10,5 43 siedzące

Przewóz osób Dąbrowa Górnicza – jesteśmy zaufanym partnerem

Dążymy do zapewnienia jak najwyższego komfortu wykonywanych przez nas usług. Nasza flota to pojazdy najnowszej generacji. W ofercie znajdują się zarówno 9-osobowe busy, jak i przeznaczone na 50 miejsc autokary rejsowe. Sigmatourist to renomowana wypożyczalnia samochodów. Jeśli chcesz zlecić nam przewóz gości na dowolną imprezę okolicznościową, wystarczy zadzwonić — dowieziemy bezpiecznie pod wskazany adres. 

Oferując wynajem minibusów, busów i autokarów z kierowcami, kładziemy główny nacisk na bezpieczeństwo — dobierając kompetentnych i odpowiedzialnych kierowców, posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz szkolenia. Wszyscy nasi pasażerowie są dodatkowo ubezpieczeni (NW), tak by jakość naszych usług spełniała jak najwyższe kryteria.

Nasza firma zapewnia stałe zwiększenie bezpieczeństwa poprzez należytą obsługę stanu technicznego autokarów i wymiany ich na nowsze. Posiadamy dodatkowe zezwolenia na przewozy do Niemiec i Austrii. Pragniemy, aby każdy Pasażer był w pełni zadowolony z naszych usług! Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem autokarów i busów — zaufany partner

Aby się przekonać, że transport osobowy Sigmatourist to słuszny wybór, wystarczy przeczytać nasze opinie w Google — jednoznacznie sugerują, że świadczymy wysokiej klasy usługi. Każdego miesiąca przewozimy setki osób na terenie Zagłębia — są to zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Istnieje również możliwość wynajęcia samego pojazdu bez kierowcy. Wystarczy złożyć zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego — zarówno busy 9-osobowe, jak i długie autokary są przygotowane do realizacji Twojego zlecenia. Niezależnie, czy chcesz zlecić jednorazowy przejazd, czy też rozpocząć stałą współpracę, jesteśmy przekonani, że zaspokoimy Twoje przewozowe potrzeby.

Musisz jeszcze pamiętać, że nie jesteśmy wypożyczalnią samochodów dostawczych. Oferujemy Państwu tylko i wyłącznie pojazdy dostosowane do transportu osób. 

Często zadawane pytania

Wynajem autokarów Dąbrowa Górnicza

Ile kosztuje wynajęcie autokaru?

Jest zbyt wiele zmiennych wpływających na wysokość wynajmu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami — wtedy uzgodnimy wszystkie szczegóły i na tej podstawie będziemy mogli oszacować koszt wynajmu autokaru. Dąbrowa Górnicza jest dobrym miejscem, w którym możemy spotkać się stacjonarnie.

Czy w całej Polsce wynajmujecie swoją flotę autokarów?

Biura naszej firmy znajdują się w Dąbrowie Górniczej i Katowicach. Wynajem autokaru jest przewidziany dla klientów z dowolnych innych lokalizacji.

Czy wynajem autokarów to jedyna usługa Sigmatourist?

Oferujemy też wynajem busów w Katowicach i miastach ościennych oraz przewóz pracowników na Śląsku. Jeśli interesuje Cię taka usługa, zapraszamy do kontaktu.

Czy jest możliwy wynajem autokaru z kierowcą?

Oczywiście, że tak. Taka forma wynajmu autokaru jest najczęstszym wariantem wśród naszych klientów.

Wynajem autokaru Dąbrowa Górnicza: lokalizacja