Wynajem busów: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza

Wynajem busów 9 osobowych bez kierowcy, Renault Trafic model 2021r. 150KM światła LED wersja Long, klimatyzacja i ogrzewanie 2 strefowe, webasto – dodatkowe ogrzewanie na mroźne dni, radio z USB MP3, na wyposażeniu uchwyt i ładowarka do telefonu. Wypożyczalnia busów 9 osobowych maksymalnie to kategoria B więc nie ma przeszkód do jego wynajęcia.
Zapytaj o cenę i dostępność.

1 dzień 300,00 zł
2-3 dni 290,00 zł
3-5 dni 270,00 zł
5-10 dni 250,00 zł
11-20 dni 230,00 zł

Powyżej 20 dni cena do uzgodnienia
Dzienny limit kilometrów 300

Ceny netto – wystawiamy fakturę VAT.

Zapoznaj się z warunkami umowy

Wynajem busów Śląsk i cała Polska, przewóz pracowników, wynajem autokarów najczęściej: Katowice, Będzin, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, , Czeladź, Dąbrowa Górnicza Chorzów, wynajem autokarów.

Wynajem busa z kierowcą.

Cena za wynajem busa uzależniona jest od wielu czynników jak miejsce podstawienia, długość przejechanej trasy, ilość godzin ewentualnie dni podróży.

Renault Trafic Long

Można nas wyszukać po słowach:

wynajem busów Katowice, wynajem busów Śląsk, wynajem busów Będzin, wynajem busów Sosnowiec, wynajem busów Dąbrowa Górnicza, wynajem busów Chorzów, wynajem busów Bytom, wynajem busa, wynajem busa z kierowcą Katowice.

Często zadawane pytania

Wynajem busów Katowice

Ile kosztuje wynajem busa w Katowicach?

Nie da się podać jednej stałej stawki, która będzie unwiersalna w każdym przypadku. Na koszt wynajmu busa składa się wiele zmiennych, m.in. lokalizacja punktu początkowego i końcowego przejazdu, ilość pasażerów, ewentualne opłaty drogowe, jak również czas na jaki bus jest wynajmowany.

Czy wynajem busa się opłaca?

Wynajem busa jest bez wątpienia najlepszą opcją, jeśli chcemy korzystać z usług przewozowych okazjonalnie. Tak naprawdę za samochód płacimy tylko wtedy, gdy faktycznie jest potrzebny. Odchodzą nam wszelkie koszty związane z regularną eksploatacją pojazdu.

Czy jest opcja wynajmu busa dostawczego?

W naszej ofercie nie ma możliwości wynajmu busa dostawczego. Firma świadczy tylko i wyłączenia usługi z zakresu przewozu pasażerskiego.

Kontakt

Jeśli chcesz wynająć busa w Katowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, czy też Będzinie, napisz do nas — ustalmy wszystkie szczegóły i ciesz się przyjemną podróżą w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce.

Dlaczego warto wynająć busa?

Wynajem busa ma wiele zalet. Przede wszystkim nie musisz się martwić o wszelkie koszty związane z eksploatacją samochodu — w końcu korzystasz z auta tylko wtedy, gdy go faktycznie potrzebujesz. A jeśli wynajmujesz auto u renomowanego przewoźnika, również nie musisz przejmować się komfortem i bezpieczeństwem podróży, bo za to odpowiadają doświadczeni kierowcy. Poza tym profesjonalną firma zajmująca się wynajmem busów ma bogatą flotę — dostosowujesz pojazdu do swoich bieżących potrzeb — chcesz jechać na wycieczkę z najbliższymi, zamawiasz busa 9-osobowego i cieszysz się z przyjemnej podróży.

W jakim mieście wynająć busa?

Tak naprawdę nie ma to dla nas żadnego znaczenia, w jakim mieście ma być podstawiony bus — obsługujemy klientów z całego województwa śląskiego, a nawet z całej Polski.

Wynajem busa: Będzin

Firma Sigmatourist często świadczy usługę wynajmu busów w Będzinie — tutaj właśnie znajduje się parking, z którego auta wyruszają po naszych klientów w dowolne wskazane przez nich miejsce. Wystarczy ustalić datę i godzinę odbioru, a nasi kierowcy punktualnie przyjadą we wskazane miejsce.

Wynajem busów Będzin – kontakt

Wynajem busa: Katowice

Drugim — obok Będzina —miastem, z którego klienci często są zainteresowani usługą wynajmu busa, są Katowice. Tutaj również mieści się biuro naszej firmy. Oferujemy możliwość wynajmu samochodów dostosowanych idealnie do liczby osób, które mają skorzystać z transportu.

Wynajem busa Katowice: kontakt

Wynajem busa: Sosnowiec

Wynajem busa w Sosnowcu również nie jest dla nas żadnym problemem. Nasi kierowcy punktualnie przybędą pod wskazany adres — bez względu na dzielnicę miasta, w którą zamawiany jest bus Sigmatourist. Sugerujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

Wynajem busa Sosnowiec: kontakt