Wynajem

Autokarów i autobusów Katowice, Śląsk, Pyrzowice
Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec
Przewozy pracowników, wynajem busów.

Zorganizowanie przewozów pracowniczych pozytywnie wpłynie na efektywność pracowników, którzy dojadą do pracy wypoczęci i mniej zestresowani. Taka propozycja pozwala zminimalizować poranny stres związany z dojechaniem na czas do siedziby firmy. Dzięki temu personel w dobrym nastroju przystąpi do wykonywania swoich obowiązków, a jego wydajność, zwiększona koncentracja i kreatywność pozwolą osiągnąć lepsze wyniki.

Jakie płyną korzyści z przewozu pracowników?

Dowożąc pracowników do pracy, firma daje im do zrozumienia, że są ważni, a ich dobro jest jedną z priorytetowych kwestii. Zgodnie z regułą wzajemności sformułowaną przez Caldiniego, wdzięczna kadra pracownicza lepiej pracuje. W rezultacie załoga rzadziej decyduje się na zmianę posady, a serce włożone w realizację powierzonych zadań owocuje budowaniem pozytywnego wizerunku na zewnątrz.

Przewóz do pracy to nie tylko większy komfort, ale także krok do poprawy zdrowia pracowników. Udowodniono, że eliminacja stresogennych czynników korzystnie wpływa na układ nerwowy, odpornościowy, pokarmowy i hormonalny. Dodatkowo zapobiega nawrotom migreny i poprawia nastrój. To również świetna profilaktyka przeciw chorobom serca i nowotworom.

Dojazd prywatnym samochodem czy też publicznymi środkami transportu to spory wydatek dla przedsiębiorstw, które dopłacają do biletów miesięcznych czy też oferują dodatek paliwowy. W tym wypadku wynajem floty z obsługą może okazać się tańszym rozwiązaniem, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można z powodzeniem zainwestować w inne udogodnienia.

Przewóz pracowników to także świetna inicjatywa proekologiczna. Warto podkreślić, że redukcja liczby pojazdów niezbędnych do tego, by dotrzeć do pracy, ograniczy emisję CO2. Im więcej firm obierze tę drogę, tym łatwiej będzie ocalić przed zniszczeniem środowisko naturalne.