Wynajem

Autokarów i autobusów Katowice, Śląsk, Pyrzowice
Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec
Przewozy pracowników, wynajem busów.

Fotele w autokarach

Coraz więcej osób decyduje się na podróż autokarem w ramach krajowych lub zagranicznych wycieczek co związane jest z wysokim poczuciem bezpieczeństwa w tego typu środku transportu. Wielu turystów będąc na zagranicznej wycieczce, przemieszcza się autokarem między lotniskiem a hotelem czy apartamentem. Mając na uwadze dobro klientów, firmy transportowe decydują się na wdrożenie rozwiązań, które sprawią, że podróż odbędzie się w komfortowych warunkach. Jednym z nich są wygodne fotele. Odpowiednio wyważone, miękki, z podłokietnikami i funkcją delikatnego odchylenia od pozycji siedzącej umożliwiają komfortową podróż nawet na najdłuższej trasie. Producenci dbają również o to, aby odległość między rzędami foteli była na tyle wystarczająca, aby móc swobodnie zająć miejsce, a w razie chęci wyprostowania nóg zamontowane są specjalne podnóżki, które dadzą wytchnienie nogom podczas podróży.

Dostęp do zaplecza sanitarnego

Kierowcy autokarów są zobowiązani do zatrzymywania się podczas dłuższych tras nawet kilka razy w ciągu doby. Jest to związane z potrzebą zaplanowania odpoczynku, rozprostowania nóg, ale też załatwienia potrzeb fizjologicznych. Zdarza się jednak, że pasażer jest zmuszony do skorzystania z toalety znaczenie wcześniej. Może wtedy skorzystać z zaplecza sanitarnego znajdującego się na pokładzie autokaru. Jest to zazwyczaj jedna toaleta, w której pasażer ma również dostęp do umywalki, dzięki czemu może się w razie potrzeby odświeżyć w trakcie podróży.

Rozrywka na pokładzie autokaru

Długa podróż autokarem może stać się monotonna dla pasażera. Dlatego właściciele autokarów starają się urozmaicić trasę, wprowadzając dodatkowe udogodnienia. Jest to dostęp do biblioteki filmów, które można obejrzeć na wewnętrznych ekranach czy posłuchać muzyki na dołączonych zestawach do słuchania. W autokarach jest też nieograniczony dostęp do Internetu, dzięki czemu pasażerowie mogą korzystać ze swoich urządzeń elektronicznych. Pracować lub obejrzeć film na Netflixie czy Youtube. Pasażerowie mogą również skorzystać z baru, gdzie można zamówić ciepłe lub zimne napoje, które pozwolą zaspokoić pragnienie. Standardem jest już klimatyzacja, dzięki której temperatura wewnątrz autokaru jest optymalna i sprawia, że podróż mija w komfortowych warunkach, a długi czas podróży przestaje mieć znaczenie.