Wynajem

Autokarów i autobusów Katowice, Śląsk, Pyrzowice
Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec
Przewozy pracowników, wynajem busów.

Przewozy autokarowe oferowane przez naszą doświadczoną firmę są wykonywane tylko autokarami wysokiej klasy, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo podróży. Osoby rozważające wynajem autokaru muszą jednak wiedzieć, że ich koszt nie jest zawsze taki sam. Jest przede wszystkim zależny od terminu, w którym dany wyjazd ma się odbyć. W tak zwanym sezonie wysokim, który trwa od maja do października, ceny są wyższe, z kolei w okresie od listopada do kwietnia można znacznie zaoszczędzić.

Znaczenie ma także ilość dni, na które autokar zostałby wynajęty oraz liczba przejechanych kilometrów. Nie bez znaczenia są także ceny opłat drogowych. Jeśli kierowca musi przejechać drogami, na których występują opłaty są one także wliczone w koszty. Wynajem autokarów i ich cena zależna jest także od ilości kierowców na danej trasie. Każdy kierowca musi otrzymać wynagrodzenie za przepracowane godziny, a zbyt długa podróż z jednym kierowcą byłaby niebezpieczna dla pasażerów. Znaczenie mają także ceny paliw w danym okresie i kraju, które również wpływają na ostateczną wycenę wynajmu autokaru.

Co warto sprawdzić przed ruszeniem w drogę?

Chcąc zapewnić wynajmujących o sprawności znajdujących się w naszej flocie pojazdów, umożliwiamy weryfikację stanu technicznego. Nasi kierowcy mogą uruchomić pojazd, pokazując jednocześnie sprawne działanie sprzęgła, świateł, a także skrzyni biegów. W ten sposób klienci są w stanie na własne oczy przekonać się o doborze odpowiednich autokarów, gwarantujących im bezpieczeństwo podczas podróży.

Nie wolno zapominać także o kwestiach komfortu. Warto w tym celu sprawdzić fotele i dodatkowe wyposażenie pojazdu. Wśród niego można wyróżnić toaletę, a także telewizor z możliwością odtwarzania filmów DVD. Istotnym elementem jest sprawna klimatyzacja, ułatwiająca podróż w ciepłe dni.