Wynajem

Autokarów i autobusów Katowice, Śląsk, Pyrzowice
Będzin, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Sosnowiec
Przewozy pracowników, wynajem busów.

Blog

bezpieczna podróż autobusem

Nie wszyscy są miłośnikami podróży, ale od czasu do czasu każdego z nas krótsza lub dłuższa jazda czeka. Czasami jest to wyjazd służbowy, czasami chęć spędzenia wakacji z daleka od domu. Bez względu na powód wyjazdu oraz na jego cel, warto zastanowić się nad wyborem środka transportu. Podróż samolotem nie jest najtańsza, jazda samochodem osobowym wymaga od kierowcy dużego zaangażowania. Rozwiązaniem może być wyjazd busem. Jak bezpiecznie podróżować busem poza granice kraju?

wyposażenie autokaru

Każdy chce podróżować w komfortowych warunkach. Jest to szczególnie ważne na dłuższych trasach, gdzie pasażer jest zobowiązany, do spędzenia nawet kilku godzin podróżując w swoim fotelu. Mając na uwadze potrzeby pasażerów oraz chęć zapewnienia bezpieczeństwa firmy transportowe decydują się do wprowadzenia rozwiązań, które wpłyną na komfort podróży, a wspomnienia z trasy pozostaną na długo w pamięci.

cena wynajmu autokaru

Chęć przewozu większej ilości osób sprawia, że wynajem autokaru jest bardzo popularnym sposobem podróżowania. Użycie autokarów jest powszechne nie tylko przy organizacji szkolnych wycieczek, wyjazdów integracyjnych, ale także podczas przewozu gości weselnych na salę oraz wakacyjnych wyjazdów turystycznych.

zielona szkoła

Wybór odpowiedniego środka transportu to jeden z najważniejszych dylematów stających przed organizatorami wyjazdu dla uczniów. Odpowiednie rozwiązanie powinno zapewniać bezpieczeństwo, być komfortowe dla wszystkich podróżujących i nie wiązać się z kosztami zbyt wysokimi dla rodziców. Właśnie dlatego najczęściej podejmowana jest decyzja o wynajęciu autokaru.

przewoz pracownikow

Zorganizowanie przewozów pracowniczych pozytywnie wpłynie na efektywność pracowników, którzy dojadą do pracy wypoczęci i mniej zestresowani. Taka propozycja pozwala zminimalizować poranny stres związany z dojechaniem na czas do siedziby firmy. Dzięki temu personel w dobrym nastroju przystąpi do wykonywania swoich obowiązków, a jego wydajność, zwiększona koncentracja i kreatywność pozwolą osiągnąć lepsze wyniki.

przewoz

Prawo stawia szczególne wymagania przed przewoźnikami, którzy zamierzają realizować przewozy osób na terenie Unii Europejskiej. Jakie dokumenty muszą oni posiadać?

Wynajem-autokarow

Został on stworzony po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy